22-річний житель Ізюма став чемпіоном світу з рибної ловлі

18:27 01 вересень Київ, Україна

26-29 серпня в Болгарії проходив чемпіонат світу з риболовлі. Перше призове місце в ньому посів 22-річний житель Ізюма.

Про це повідомили на сайті Львівської обласної державної адміністрації.

В адміністрації уточнили, що Боженко, який є майстром з риболовного спорту міжнародного класу, став абсолютним чемпіоном світу з ловлі риби спінінгом з берега. А національна збірна України перемогла в загальнокомандному заліку.

Змагання проходили на гірській річці Вачер. Україну представляли чотири учасники в основному складі, один запасний і координатори, які відстежували вільні сектори в зоні, ловлю суперників і координували переміщення.

Бали нараховувалися за кожну правильно спійману і відпущену рибу, причому враховувалася тільки форель.

"Україна постійно бере участь в чемпіонаті світу. Ми вже двічі були на п'єдесталі пошани, посівши друге і третє місце. Однак в особистому заліку Україна ще не мала медалі. Це перша і відразу золота", - розповів Олег Ривак, керівник обласної федерації риболовного спорту.

За його словами, зараз українські рибалки готуються до Кубка України, який пройде на початку жовтня. А в 2022 році на озері в Прилбичах Львівської області приймуть чемпіонат світу з ловлі коропа.