Збірна з біатлону здобула бронзу в Поклюці

10:30 21 лютий Київ, Україна

Українські спортсменки здобули бронзові медалі на змаганнях в Словенії. В рамках чемпіонату світу в Поклюці жіноча збірна України брала участь в естафеті з біатлону і посіла третє місце. Перше місце посіли спортсменки з Норвегії.

На першому етапі гонку бігла Анастасія Меркушина. Вона використовувала 1 додатковий патрон і передала естафету на 4-й позиції, відставши від лідера на 21,6 секунди.

Другою бігла Юлія Джима, вона використовувала 3 додаткові патрони, передала естафету на 3-й позиції. Відставання від лідера - 25,4 секунди. На третьому етапі за Україну бігла Дарина Блашко. Вона використовувала 1 додатковий патрон і передала естафету на 4-й позиції, відставши від лідера на 23,2 секунди.

Нагадаємо, раніше українська біатлоністка Юлія Джима завоювала срібну медаль в індивідуальній гонці на 15 км в італійському Антхольц-Антерсельві. Це була перша для збірної України медаль в поточному сезоні на етапі Кубка світу з біатлону.