Иван Фурсенко

 

Последние новости

Нове українське село

Недавно президентом был презентован государственную программу «Новая деревня», которая предусматривает строительство в сельской местности современных пространств с ЦНАП, магазинами, концертными залами, кинотеатрами и спортивными комплексами.
 


К реализации проектов государство планирует привлекать бизнес, создавая государственно-частное партнерство, чтобы не тратить бюджетные средства.


В то же время в Украине уже наметилась печальная тенденция к вымиранию сел. Наряду с этим, проис...

Народовладдя через референдум

Президент подписал закон Украины «О народовластия через всеукраинский референдум». Закон определяет правовые основы осуществления народного волеизъявления через всеукраинский референдум, его организацию и порядок проведения.
Всеукраинский референдум, согласно Закону, является формой непосредственной демократии в Украине, способом осуществления власти непосредственно украинским народом, заключающийся в принятии гражданами Украины решений путем голосования в случаях и порядке, установленных Конс...

Демократія участі. Що це?

Демократична модель державного управління передбачає активну участь громадськості у процесі прийняття рішень. І це повинно стосуватися в першу чергу місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування і працювати для жителів сіл, селищ і міст.
Так, проведення реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади, яку заведено називати децентралізація влади, далеко не повною мірою надає можливість громадянам право брати участь в процесі прийняття рішень і висловл...

Земельна децентралізація: чому це важливо?

У Верховній Раді України очікує прийняття проєкт Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», зареєстрований за №2194. У ньому закладені ключові і вкрай важливі перетворення не тільки для земельної реформи, а і для реформи децентралізації.
Земля – це дійсно основне національне багатство для українського народу. А український народ – це 1470 громад, а не два десятки чи...