Амина Сидоренко

блогер

Учусь на историческом факультете, занимаюсь репетиторством по истории Украины и параллельно веду собственный информационный ресурс к подготовке ВНО.

Профессиональные умения:

Владею украинским языком (родной), русский (свободный), испанский (базовый уровень)

Опыт работы:

С 2019 администратор в ООО "Синэво Украина"

Образование:

С 2018 - КНУ им. Тараса Шевченко Исторический факультет, специальность: американистика и европейские студии

сертификаты:

Награда за 3 место на Всеукраинском уровне в конкурсе-защите научных работ Малой академии наук

Награда за 2 место на Всеукраинском уровне в конкурсе-защите научных работ Малой академии наук

читать биографию

Последние новости

Історичний нарис каталонського національного руху

Іспанія – є однією з провідних та найчисленніших країн Європи. Вона включає в себе 17 автономних регіонів, які мають свої культурні та національні особливості. У самій Іспанії іспанцем називають громадянина Іспанії але самі мешканці країни не вважають себе єдиною спільнотою.  Один із таких регіонів є Каталонія. Каталонці складають  майже 16  % населення країни і мають свої національні особливості: власну мову, культуру, традиції та історію.
    В ХХІ столітті каталонський національний рух наб...

1921-1923 – Голод чи все таки Голодомор?

Напевно кожна людина яка є громадянином України вивчала  або цікавилась  нашою історію. А чи багато людей замислювалось над тим чи правдива вона? Чи можна їй довіряти? На жаль багато джерел є сфальсифікованими, пропагандиськими, створенні на суб´єктивній думці автора або й зовсім написані на замовлення.  Без сумнівним прикладом цього є Історія України  за часів СРСР.
Криваві сторінки нашої історії  під час правління СРСР неодноразово замовчувались, прикривалися та знищувалися в пам’яті україн...